دوشنبه-6بهمن1399-مهندس عباسپور جهادگر دیروز کارآفرین امروز

به نام خدا

مهندس عباسپور جهادگر دیروز کارآفرین امروز

روابط عمومی و امور بین الملل بسیج کارآفرینی و جهاد اقتصادی (بکوجا) از برگزاری جلسه با مهندس مصطفی عباسپور از پیشکسوتان جهاد سازندگی و کارآفرینان ارزشمند استان مازندران با مسئولین شبکه ملی-مردمی بکوجا خبر داد. این جلسه به صورت تصویری و از ساعت 20:15 روز شنبه 1399/11/04 و با حضور مهندس سید علی لطفی زاده موسس بکوجا، مهندس قدیم مدیر شبکه سازی بکوجا، مهندس لیلا زاده موسی جانشین ایشان و مهندس سلطانی نماینده بکوجا در استان مازندران برگزار شد.


مهندس عباسپور جهادگر دیروز کارافرین امروز


براساس این گزارش آقای عباسپور در روستای وازیک از توابع دهستان هزارپی شمالی در بخش سرخرود شهرستان محمودآباد اقدام به راه اندازی فعالیت پرورش گلخانه ای گل و گیاه نموده است و با توسعه این فعالیت در سطح روستا و شهرستان، موفق به ایجاد اشتغال برای تعداد زیادی از مردم منطقه شده است.

آقای عباسپور از مهمترین ویژگی های روستای وازیک را عدم فروش زمین و عدم وجود اعتیاد و عدم وجود فرد بیکار در این روستا عنوان می نماید و این روستا را قطب تولید گل و گیاه استان می نامد.

آقای عباسپور می گوید که بلافاصله پس از بازنشستگی از سازمان جهاد کشاورزی استان، به روستا آمده و کار خود را با حداقل امکانات آغاز نموده و امروز با لطف خدا فردی تاثیرگذار در منطقه می باشد.

آقای عباسپور از مدیران بکوجا دعوت نمود تا از فعالیت های ایشان در روستای وازیک و سایر نقاط شهرستان بازدید و چنانچه این تجربیات را قابل استفاده در سایر نقاط استان و کشور می بینند، از آن استفاده نمایند.

مدیران بکوجا نیز با تقدیر از زحمات و تلاش های آقای عباسپور، از آقای مهندس سلطانی نماینده بکوجا در استان مازندران درخواست کردند تا از فعالیت های ایشان بازدید و گزارشی از تجربیات ایشان را برای اعضاء گروه بکوجا ارائه نمایند.


 -اخبار مرتبط:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *