به نام خدا

درباره ما

کارآفرینی حدود 300 سال قدمت دارد و نخستین کسانی که واژه کارآفرینی را مورد توجه خود قرار دادند ، اقتصاددان ها بودند.چالش بزرگتر این که کارآفرینی را یک علم ناشناخته بدانیم که این چالش برخی افراد را در دوراهی انتخاب کارآفرینی یا کارمندی قرار خواهد داد.

شروع فعالیت و راه اندازی بکوجا از سال 1397 با هدف معرفی مشاغل مولد و تاثیرگذار در اقتصاد کشور و در چارچوب بیانیه گام دوم انقلاب و سیاست های اقتصاد مقاومتی و اقتصاد بدون نفت انجام شده است.

ایران به دلیل متناسب نبودن عرضه و تقاضا در بازار ، ضعف مدیریت، عدم آموزش و مهارت کافی عوامل تولید، تجهیزات نیازمند نوسازی (عندالزوم) و نداشتن دانش فنی روز سبب شده تا عدم بهره وری مناسب را داشته باشد . بنابراین امکان بهبود وضعیت در هریک از عوامل مؤثر به صورت بالقوه موجود بوده، لیکن عزم و اراده لازم برای تحقق آن در مدیران تصمیم گیر مشاهده نمی گردد. ریشه یابی عوامل اختصاصی عدم بهره وری مناسب در هر زمینه تولیدی، موضوع مهمی است که میتواند به مرور زمان سبب ارتقای بهره وری و بهبود کیفیت و کاهش قیمت تمام شده محصولات گردد.

ما در مجموعه بکوجا قصد داریم تا در زمینه های مختلف از جمله دارو ، مسکن ، خودرو ، نساجی و پوشاک ، کشاورزی و دامپروری و فناوری اطلاعات به خودکفایی برسیم.

مجموعه بکوجا جهت همکاری با دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مختلف آمادگی خود را اعلام مینماید.


مطالبی که شاید برایتان جالب باشد