یکشنبه-هشتم تیرماه 1399-سایت بکوجا

به نام خدا

همکار افتخاری بکوجا- آقای مهندس جواد رادسعید

1- پیرو جلسه روز شنبه مورخ 1399/03/31 در ارتباط با سامانه های بکوجا، در ساعت18:00 روز شنبه مورخ 1399/04/07 جلسه ای با حضور سرکار خانم  هاشمی و آقایان مهندسین رادسعید، میرزایی، سرکار خانم مهندس لاله و آقای سیدمحمدمهدی لطفی زاده در ارتباط با "سایت بکوجا" برگزار و مطالب زیر مطرح گردید:

1-1) کارهای انجام شده بر روی سایت bekooja.com

متاسفانه به دلیل مشغله جناب آقای مهندس میرزایی و همکاران ایشان، در طی یک هفته گذشته تغییر خاصی بر روی سایت از سوی ایشان ایجاد نشده است.


1-2) کارهایی که بایستی بر روی سایت bekooja.com انجام شود

1-1-1) تلاش برای ایجاد لینک سایت bekooja.com از برخی سایت های دیگر و ترجیحا پربیننده که در این راستا مقرر شد تا لینک سایت بر روی سایت دیرین دیرین و خانم لاله نیز با تعدادی از سایت های مربوط به دوستانشان از جمله کافی م افی مذاکره داشته باشند.

1-2-2) برای مقالات حتی الامکان schima اضافه شود.

1-2-3) با توجه به موضوعاتی که در ارتباط با موانع موجود برای تعریف صفحه در ویکی پدیا توسط سرکار خانم مهندس لاله شناسایی گردیده است، مقرر شد تا راهکار مناسب برای رفع موانع و تعریف صفحه مربوطه تا حصول نتیجه پیگیری گردد. همچنین از ظرفیت مصاحبه با سایت های معتبر در این ارتباط استفاده گردد.

همکار افتخاری بکوجا- آقای مهندس علیرضا میرزایی


1-2-4) موضوع in line بررسی و حتی الامکان برطرف گردد.

1-2-5) موضوع optimize images در GTmetrix توسط خانم مهندس لاله انجام تا خطاهای مربوطه برطرف گردد.

1-2-6) در قسمت درباره ما با محوریت جناب آقای مهندس رادسعید و همکاری خانم لاله قسمتی برای معرفی همکاران از جمله همکاران افتخاری بکوجا درنظر گرفته شود.

1-2-7) برای ثبت درخواست همکاری از سوی همکاران افتخاری بکوجا، فرم و محل مناسبی برای دریافت حداقل اطلاعات این افراد شامل نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه و رشته تحصیلی و میزان تحصیلات و زمینه مورد نظر برای همکاری و مقدار همکاری مورد نظر اضافه گردد.

1-2-8) در زمانی که نشانگر موس بر روی تب گوگل در صفحه "زمینه های همکاری" قرار می گیرد، عبارت "زمینه های همکاری" نمایش داده می شود لیکن در دو صفحه "صفحه اصلی" و "پروژه ها" چنین عنوانی نمایش داده نمی شود که نیا زمند اصلاح است.

1-2-9) فرم تقاضای همکاری برای داوطلبان افتخاری اضافه گردد.

1-2-10) همکاران افتخاری هم همچون همیاران توسط سرکار خانم مهندس لاله در سایت معرفی گردند.

1-2-11) ) تفاوت نحوه نمایش و حجم اطلاعاتی که در سایت alexa برای برخی سایت های قدیمی ارائه می شود با سایت bekooja.com که تقریبا هیچ اطلاعاتی نمایش داده نمی شود مورد بحث قرار گرفت و نظر دوستان حاضر در جلسه بر این بود که این کار نیازمند گذشت زمان می باشد و به همین دلیل به صورت هفتگی در همین جلسه رصد خواهد شد.

همکار بکوجا- خانم مهندس فرشته لاله

1-2-12) به منظور بررسی تغییر رنک سایت در alexa ناشی از افزایش تعداد بازدیدکنندگان با IP های مختلف، مقرر شد تا با محوریت سرکار خانم مهندس لاله، از روز یکشنبه مورخ 1399/04/08 به بازدیدکنندگان روزانه سایت 100 نفر اضافه شود و این افزایش بازدید برای مدت حداقل یک ماه به صورت پیوسته ادامه یابد.

1-2-13) اضافه شدن هفتگی حداقل یک ویدیو و 2 مقاله در کنار اخبار روزانه می تواند کمک بیشتری به جذاب شدن سایت و بهبود وضعیت آن داشته باشد.

1-2-14) ارائه خدماتی چون استعدادیابی و بازار می تواند کمک خوبی در افزایش مخاطب سایت داشته باشد.

1-2-15) امکان درج نظرات مخاطبین بویژه در بخش مقالات از سوی اعضاء جلسه مد نظر قرار گرفته و در جلسه بعدی مطرح گردد.

1-2-16)عنوان مقالات در صفحه اصلی که به صورت راست چین می باشد، به صورت وسط چین تنظیم گردد.

1-2-17) در صفحه اخبار، اینکه در کدام شماره صفحه قرار داریم بر روی شماره ها مشخص نمی شود که لازم است اصلاح گردد.

18-2-1) خطایی به شرح زیر در زمان ثبت مقاله بروز می نماید. این خطا قبلا هم وجود داشت لیکن برطرف شده بود. نحوه اعلام خطا به این صورت است که پس از ثبت مقاله این خطا داده می شود و بعد از رفرش کردن صفحه مشخص می شود که مقاله مربوطه ثبت شده و خطا بی مورد بوده است.

19-2-1) امکان جستجو در مطالب داخل سایت در صفحه اصلی ایجاد گردد.

20-2-1) موضوع Backupگیری از محتوای سایت توسط هاستی که دراختیار سایت می باشد توسط سرکار خانم مهندس لاله پیگیری و از انجام این کار اطمینان حاصل شود.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *