شنبه اول آذر ماه 1399- سایت بکوجا

به نام خدا

سایت بکوجا


1- پیرو جلسه روز پنج شنبه مورخ 1399/08/22، جلسه ای در ساعت 14:30 روز پنج شنبه مورخ 1399/08/29 جلسه ای با حضورمهندس سیدعلی لطفی زاده، آقایان مهندسین رضا فرخی راد، جواد رادسعید، علیرضا میرزایی، آقای دکتر حسین شریفی پور سرکار خانم مهندس فرشته لاله در ارتباط با " سایت بکوجا" برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بکوجا ، با توجه به حضور مهندس فرخی راد یکی از مشاورین IT بکوجا، موضوع زمان بهره برداری از زیرساخت سایت پرپروک به عنوان سامانه فروش بکوجا مورد بحث قرارگرفت که فرخی راد در این خصوص افزود: با توجه به آماده سازی زیر ساخت سامانه پرپروک در سرور بکوجا و همکاری مهندس لاله در اماده سازی ملزومات این امر در حال حاضر نصب زیرساخت ها در سرور بکوجا انجام شده است و در حال انجام طراحی پنل و اقدامات تکمیلی این موضوع می باشند.در ادامه جلسه مشاور سئو بکوجا از حاضرین در جلسه درخواست کرد تا دوستان مطالب سایت را در شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارند و از هشتک های مرتبط با مطالب استفاده نمایند.


به گزارش روابط عمومی بکوجا موارد نیاز به اصلاح  مطرح شده در جلسه مذکور شرح زیر عنوان شد.


سید علی لطفی زاده
رضا فرخی راد
علیرضا میرزایی
جواد راد سعید

دکتر حسین شریف پور

همکار بکوجا- سرکار خانم مهندس فرشته لاله


سیدعلی لطفی زاده
رضا فرخی راد
علیرضا میرزایی
جواد راد سعید
حسین شریفی پور
فرشته لاله


1-1) کارهایی که بایستی بر روی سایت bekooja.com توسط جناب آقای مهندس میرزایی انجام شود1-2-1-استفاده از RSS هایی که خبر گزاری دیگر بتوانند از مطالب سایت بکوجا استفاده کنند.

1-2-2- بررسی دلیل عدم نمایش اعداد به صورت خودکار در متن اخبار.

1-2-3- انجام اصلاحات مورد نیاز بر روی کد اشتراک گذاری مطالب در واتساپ تا هم در واتساب وب و هم از طریق اپلیکیشن واتساپ قابل استفاده شود.

1-2-4- باز نویسی کد مربوط به تولید نقشه سایت


همچنین مقرر شد تا موارد زیر بعد از انجام اصلاحات بالا در دستور کار قرار بگیرد.

1- افزودن schima
2- تعویض قالب سایت همچنین مقرر شد، لینک سازی داخلی و خارجی مناسب برای مطالب بکوجا در راستای بهبود شرایط سئو سایت طبق روال گذشته توسط مهندس فرشته لاله و مشاور سئو انجام شود.اخبار مرتبط:

 

     
    - 

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *