شنبه-15آبان 1400- سایت بکوجا

به نام خدا

سایت بکوجا

روابط عمومی و امور بین الملل بکوجا از برگزاری جلسه تصویری سایت بکوجا از ساعت 14:00 روز پنج شنبه مورخ 1400/08/13 و با حضورمهندس سیدعلی لطفی زاده موسس بکوجا و آقایان مهندسین جواد رادسعید و حسین شریفی پورو علیرضا میرزایی و خانم فرشته لاله در ارتباط با " سایت بکوجا" خبر داد.سید علی لطفی زاده
جواد راد سعید
حسین شریفی پور
همکار بکوجا- علیرضا میرزایی

همکار بکوجا- سرکار خانم مهندس فرشته لاله

سیدعلی لطفی زاده
جواد راد سعیدحسین شریفی پورعلیرضا میرزاییفرشته لاله

در ابتدای این نشست ویئویی موسس بکوجا از احتمال وجود مشکلات فنی در سایت با توجه به روند غیر یکنواخت جایگاه سایت بکوجا در الکسا و تحلیل های gtmetrix خبر داد. وی همچنین به عدم نمایش تصاویر موجود در متن اخبار در نتیجه جستجوی کلمات مرتبط در گوگل اشاره نمود.

مهندس میرزایی در پاسخ به سخنان موسس بکوجا در موردد رنک الکسای سایت بکوجا، بهترین راه حل را افزایش بازدید دانست و در خصوص نمایش تصاویر مرتبط با کلمات جستجو شده در گوگل و نمایش تصاویر به انتخاب alt مناسب برای تصاویر اشاره نمود.

براین اساس مقرر شد اصلاح مقادیر alt تصاویر در متن مطالب داخلی سایت و همچنین بارگذاری تصاویر مورد استفاده در گالری تصاویر سایت توسط خانم لاله نهایت طی دو روز آینده انجام شود.

به گزارش روابط عمومی بکوجا مهندس شریفی پور اصلاح اشتراک گذاری مطالب و اشتراک مطالب  را دارای تاثیر مفید  در روند بهبود سایت عنوان نمود که براین اساس مقرر شد لیستی از موارد نیاز به اصلاح برای مهندس میرزایی ارسال شود.

در پایان این نشست ضمن اشاره به موارد گزارش شده توسط مهندس آژنگ مقرر شد مستندات مربوط به گزارش از ایشان دریافت شود.


اخبار مرتبط:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *