اخبار بکوجا 1399.03.17


به نام خدا

اتوماسیون اداری، سامانه های بکوجا

 
همکار بکوجا- آقای مهندس جواد رادسعید

1- جلسه ویدیویی "بررسی سایت bekooja.com، اتوماسیون اداری، سامانه های بکوجا" با حضور جنابان آقایان مهندسین جواد رادسعید، علیرضا میرزایی، رضا فرخی راد و سرکار خانم هاشمی و خانم مهندس فرشته لاله از ساعت 14:00 روز پنج شنبه مورخ 1399/03/15 برگزار شد که خلاصه مطالب مطرح شده به شرح زیر است:

1-1) کارهای انجام شده بر روی سایت

1-1-1) متاتگ توضیحات صفحه اصلی از 213 کاراکتر به 160 کاراکتر کاهش یافت.
1-1-2) صفحه اختصاصی برای خطای 404 لحاظ شد، لیکن اصلاحاتی نیاز است.
1-1-3) قسمت مقالات از بخش آخر سایت به بعد از اخبار بکوجا منتقل گردید.
1-1-4) قسمت اسلایدر به بالای بخش ویدیوها منتقل گردید.
1-1-5) دو خطایی که بر روی فونت های IRANSansWeb.woff و IRANSansWeb_Bold.woff در قسمت های مختلف GTmetrix از جمله قسمت Waterfall وجود دارد برطرف گردید.


همکار بکوجا- آقای مهندس علیرضا میرزایی

1-2) کارهایی که بایستی بر روی سایت انجام شود

1-2-1) تلاش برای ایجاد لینک سایت bekooja.com از برخی سایت های دیگر و ترجیحا پربیننده که در این راستا مقرر شد تا جناب آقای رادسعید با شرکت های آی کن، فرانگاشت نوآور و آقای مهندس میرزایی صحبت داشته باشند و خانم لاله نیز با تعدادی از سایت های مربوط به دوستانشان مذاکره داشته باشند.

1-2-2) برای مقالات schima اضافه شود و مقالات مرتبط با این موضوع ظرف روز جاری از سوی آقای مهندس فرخی راد برای آقای مهندس میرزایی ارسال گردد.

1-2-3) موانع موجود برای تعریف صفحه در ویکی پدیا توسط سرکار خانم مهندس لاله برطرف و صفحه مربوطه تا دوهفته آینده (مورخ 1399/03/29) فعال گردد.

1-2-4) لینک سایت شرکت بهینه ایران (https://www.behinehiran.com/) در لیست همیاران بکوجا در صفحه اصلی سایت اضافه گردد.

1-2-5) صفحه اختصاصی که برای خطای 404 لحاظ گردیده است دچار خطایی می باشد که لازم است تا برطرف گردد.

1-2-6) موضوع in line بررسی و حتی الامکان برطرف گردد.

1-2-7) موضوع optimize images در GTmetrix توسط خانم مهندس لاله انجام تا خطاهای مربوطه برطرف گردد.

1-2-8) در قسمت درباره ما با محوریت جناب آقای مهندس رادسعید و همکاری خانم لاله قسمتی برای معرفی همکاران از جمله همکاران افتخاری بکوجا درنظر گرفته شود.

1-2-9) برای ثبت درخواست همکاری از سوی همکاران افتخاری بکوجا، فرم و محل مناسبی برای دریافت حداقل اطلاعات این افراد شامل نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه و رشته تحصیلی و میزان تحصیلات و زمینه مورد نظر برای همکاری و مقدار همکاری مورد نظر اضافه گردد.

1-2-10) با توجه به محدودیت تعداد معرفی همیاران در صفحه اصلی (4 مورد)، وضعیت این بخش به صورت اسلایدشو تغییر یابد تا امکان معرفی تعداد بیشتری از همیاران فراهم گردد.

1-2-11) در زمانی که نشانگر موس بر روی تب گوگل در صفحه "زمینه های همکاری" قرار می گیرد، عبارت "زمینه های همکاری" نمایش داده می شود لیکن در سایر صفحات چنین عنوانی نمایش داده نمی شود که نیازمند اصلاح است.

1-2-12) در هنگام تعریف مقاله جدید، سیستم پس از تعریف مقاله پیام خطا می دهد در حالی که در صورت refresh نمودن صفحه مدیریت مشخص می شود که مقاله تعریف شده است که لازم است این اشکال برطرف گردد.

1-2-13) عنوان مقالات که در صفحه اصلی دیده می شود حالت راست چین دارد که بایستی به وسط چین اصلاح گردد.

1-2-14) درخصوص تولید اپلیکیشن برای سایت، بررسی های اولیه توسط همکاران صورت پذیرد و نقطه نظرات در جلسه بعد ارائه گردد.