چهارشنبه هجدهم تیرماه 1399- برندسازی بکوجا

به نام خدا

1- پیرو جلسات مورخ 1399/04/10 و 1399/04/03 و 1399/03/20 درخصوص "برندسازی بکوجا"  چهارمین جلسه این موضوع از ساعت 18:00 روز سه شنبه مورخ 1399/04/17و با حضور جناب آقای یوسف تیموری، جناب آقای محمدصالح حجت الاسلامی متخصص روابط عمومی و رسانه، جناب آقای محمدمهدی پیروزانی متخصص منابع انسانی و بیزینس مدل و ماکت مدل، سرکار خانم هاشمی، جناب آقای مهندس قدیم، جناب آقای مهندس مینایی و جناب آقای سید محمدمهدی لطفی زاده در دفتر بکوجا برگزار گردید. در این جلسه پس از طرح کلیات موضوع، جناب آقای حجت الاسلامی و جناب آقای پیروزانی توضیحات مفیدی در ارتباط با شکل و محتوای سایت bekooja.com مطرح نمودند  و در نهایت نتایج زیر حاصل گردید:


همکاران افتخاری بکوجا- آقایان یوسف تیموری- محمدصالح حجت الاسلامی- محمدمهدی پیروزانی 1-1) از ابزار برگزاری مسابقه برای پیگیری اهداف می توان استفاده نمود.

1-2) مخاطبی که برای اولین بار به سایت مراجعه می نماید، انسجام لازم را در برداشت محتوا و اهداف سایت بکوجا دریافت نمی نماید.

1-3) بر ضرورت وجود محل درآمدی برای پوشش هزینه های سایت تاکید شد.

1-4) آقای پیروزانی با اشاره به موفقیت برخی سایت ها که یک محصول مشخص را به صورت حرفه ای عرضه می نمایند، پیشنهاد شروع فعالیت فروشگاه بکوجا با محصولی همچون برنج که ماهیت حمایت از کشاورز و تولید ملی دارد را نیز مطرح نمودند..


همکار افتخاری بکوجا- مهندس امیرحسین مینایی


1-5) به موضوع قابل اعتماد نبودن اطلاعاتی که از طریق خوداظهاری توسط مردم ارائه می شود اشاره گردید.

1-6) مقرر شد جناب آقای حجت الاسلامی نسبت به تنظیم یکی از خبرهای بکوجا در فرمتی که منطبق با اصول تنظیم خبر می باشد اقدام و این نمونه را به عنوان الگو ارائه نمایند.

1-7) پیشنهاد برگزاری کارگاه آموزشی تنظیم خبر در قالب دو جلسه 4 ساعته نیز از سوی جناب آقای حجت الاسلامی مطرح شد.


همکار افتخاری بکوجا- آقای مهندس عقیل قدیم


1-8) مقرر شد تا جناب آقای پیروزانی اطلاعات موردنیاز برای تهیه business plan و market plan را اعلام نمایند.

1-9) جلسه بعدی ساعت 18:00 روز سه شنبه مورخ 1399/04/24 در دفتر بکوجا برگزار خواهد شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *